Прес-центр12 травня 2017, 10:05

Результати виступів наших стрибунів у воду на всеукраїнський першості

У столиці завершився відкритий Кубок України зі стрибків у воду 2017.

У змаганнях брали участь збірні команди шести країн — Білорусі, Вірменії, Грузії, Нідерландів, Угорщини, Фінляндії та 9 областей України, серед який і представники Луганської області.

Так, вже в перший день Відкритого Кубку України відбулися командні змагання, у яких друге місце посіли представники Луганської області – Олег Колодій та Валерія Люлько (332,00).

У другий день відбулись два фінали в змаганнях мікст 3 м (змішані пари) та 10 м вишка серед жінок.

У міксті трамплін 3м кращою стала пара з Луганщини – Анастасія Недобіга та Олег Колодій з результатом 287,82.

Кращою на вишці 10 м цього дня стала також луганчанка Валерія Люлько – з особистим рекордом 309,10 балів. Срібло у ще однієї луганчанки Софії Лискун (293,85).

Третій день приніс луганчанам ще низку медалей. Так, на вишці 10 м наші спортсмени стали срібними призерами – Валерія Люлько/Софія Лискун (270,36). Крім цього, серед чоловіків на трампліні 1 м золото виборов наш  Олег Колодій, з результатом 404,30 балів.

У п’ятий день змагань на трампліні 3 м серед чоловіків наш спортсмен Олег Колодій з рекордною для себе сумою балів 489,30 розташувався на другому місці. Також Олег виконав норматив для участі на Чемпіонаті Європи та Чемпіонаті Світу, з чим ми і вітаємо спортсмена!

Шостого дня луганські спортсмени виступали в синхронних стрибках серед чоловіків на трампліні 3 м, де наш Олег Колодій та його напарник Ілля Кваша стали першими. Золотий результат спортсменів 399,33.

Серед жінок на трампліні 1 метр золото виборола наша Анна Письменська з результатом 262,50 балів.

У заключний день змагань кращою парою в синхронних стрибках серед жінок стала пара Анна Письменська/Вікторія Кесарь з результатом 289,50 балів. На другому місці розташувались Анастасія Недобіга/Діана Шелестюк (283,08).

Серед чоловіків бронза дісталась 11-тирічному представнику Луганщини Олексію Середі (337,65).