Прес-центр8 квітня 2020, 12:04

Розпочато грантовий конкурс на започаткування, відновлення та розширення малих та середніх підприємств

Програма ООН із відновлення та розбудови миру розпочинає грантовий конкурс на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств на території Луганської, Донецької та Запорізької областей.

Програма Організації Об'єднаних Націй із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу запрошує місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на підконтрольних Уряду України територіях Луганської та Донецької області, та в районах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря, взяти участь у конкурсі на здобуття грантової підтримки на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств.

Грантова підтримка надаватиметься для реалізації бізнес-проєктів у таких секторах економіки:

- виготовлення кераміки і гончарних виробів, посуду, сувенірної продукції тощо;
- виробництво текстильної продукції та одягу, виготовлення та ремонт швейних виробів;
- виробництво харчових продуктів;
- виробництво зернових та олійних культур;
- виробництво яловичини та коров'ячого молока;
- виробництво м'яса домашньої птиці та яєць.

Максимальна сума одного гранту: до 6500 євро у гривневому еквіваленті.

Для участі в конкурсі бажаючі повинні заповнити заявку із необхідними додатками подати її виключно через он-лайн систему прийому заявок за посиланням grant.ccc-tck.org.ua.

Кінцевий термін подання заявок до 23:59 (за київським часом) 3 травня 2020 року.

Для отримання додаткової інформації щодо умов конкурсу та процедури подачі заявок просимо звертатися до Творчого центру ТЦК за електронною поштою: info@ccc.kiev.ua або за телефоном 0 (800) 406 411.

Інформація про конкурс та його вимоги, рекомендації з підготовки бізнес-планів та інструкція з подачі он-лайн заявки розміщені в Посібнику з підготовки та подання заявок на участь у конкурсі на сайті ТЦК: ccc-tck.org.ua, на окремому сайті грантової програми http://my-ccc.org/ та на сторінці програми в соціальній мережі Facebook  facebook.com/ccc.creative.centre.