Прес-центр19 липня 2022, 07:07

Сергій Гайдай: окупанти атакували за чотирма напрямками, майже всюди наступ вже відбито, тим часом в «лнр» мобілізують навіть ув’язнених

Невеличку частину Луганщини, де ЗСУ тримали оборону 18 липня, росіяни продовжили масово обстрілювати з авіації, артилерії, наносити ракетні удари.

По населених пунктах на межі двох областей ворогом завдано чотири ракетні та два авіаудари.

Одинадцять разів окупанти обстрілювали мирні помешкання артилерією.

«Протягом дня вони одночасно намагалися вести штурм за чотирма напрямками. Верхньокам’янське атакували і з боку нафтопереробного заводу, і з району Золотарівки. Звідти ж хотіли просунутися в бік Донеччини. Намагалися покращити своє положення поблизу Білогорівки. Багато де наступ вдалося призупинити, подекуди бойові дії тривають. По Верхньокам’янському ворог завдав ще й авіаудару», – поінформував очільник регіону Сергій Гайдай.

Зі ствольної та з реактивної артилерії, додав він, майже безперервно росіяни обстрілюють й Луганщину, і населені пункти Донеччини, розташовані неподалік нашої області.

Втім, навіть у другої за довжиною армії світу (не)людський ресурс обмежений.

«На окупованих територіях вже мобілізують всіх, кого бачать. Якщо раніше ті, в кого були гроші, могли відкупитися від місцевих воєнкомів, то зараз там відпрацьовують росіяни в піджаках – служба безпеки. В них є адреси тих, кому раніше вдалося відтермінувати власну загибель, виманюють чоловіків зі сховищ вигідними пропозиціями щодо роботи. «Відкривають» привабливі вакансії. Вакансія одна, але ж претендентів на неї багато, відповідно, багато й мобілізованих. На фронт відправляють  навіть увезених за кримінальними статтями, як от в Алчевську», – сказав Сергій Гайдай.