Прес-центр12 липня 2021, 14:07

Сергій Гайдай передав вогнеборцям Луганщини дев’ять спецавтомобілів

«У квітні ми разом з Президентом України Володимиром Зеленським поспілкувалися з послом України в Австрії Олександром Щербою. Тоді домовились, що Австрія передасть нам пожежні машини марки STEYR. У цьому нам допомогли меценати Володимир Єлісєєв, дві компанії, що ведуть дорожні роботи в області (ТОВ «Ростдорстрой» та ООО «Славдорстрой»), нардепи Олексій Кузнєцов та Артем Дубнов, а також, звичайно, керівництво ДСНС. Разом ми докладаємо усіх зусилля, аби рятувальники могли працювати на сучасній і ефективній техніці, а також швидко реагували на виклики природи. Вдячний всім, хто був причетний до втілення цієї думки у реальність», – а також Сергій Гайдай додав, – «Я вже знаю, що австрійська техніка пройшла комплексну перевірку співробітниками пожежно-рятувальних підрозділів. Сподіваюсь, що у разі імовірної лісової пожежі, вогнеборці Луганщини будуть готові до боротьби зі стихією».
Сьогодні голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай взяв участь в урочистому врученні пожежно-рятувальної та спеціальної техніки підрозділам ГУ ДСНС в Луганській області. Він подякував рятувальникам за їх важку і самовіддану працю та наголосив, що докладатиме усіх зусиль, аби оновлювати автопарк пожежних машин.
Так, Сергій Гайдай вручив першому державному пожежно-рятувальному загону сертифікати на дві пожежні автоцистерни ємністю чотири тонни на базі автомобіля STEYR, п’ятому державному пожежно-рятувальному загону – на пожежну автоцистерну ємністю дві тонни на базі автомобіля STEYR.
Начальник Головного управління ДСНС України у Луганській області Михайло Пшик, вручив шостому державному пожежно-рятувальному загону сертифікат на пожежну автоцистерну ємністю вісім тонн на базі автомобіля КРАЗ 6511, аварійно-рятувальному загону спеціального призначення – сертифікат на пожежну автоцистерну ємністю вісім тонн на базі автомобіля МАЗ 63022, на три оперативно-піротехнічніх автомобіля на базі Mitsubishi L 200, на оперативно-піротехнічний водолазний автомобіль на базі Ford Transit.