Прес-центр4 листопада 2019, 15:11

Сергій Гайдай побував у Золотому–4 та Катеринівці

Сьогодні, 4 листопада, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай відвідав Попаснянський район.

Очільник області на власні очі переконався, що ситуація в населених пунктах, де відбулося розведення сил і засобів, залишається контрольованою та спокійною. Зокрема, у Золотому-4 він побував у школі та новому аптечному пункті, а також у Катеринівці поспілкувався з місцевими жителями.

«Учора у соціальних мережах з’явилася неправдива інформація, що у Золотому з’явився російський прапор. Особисто переконався, що всюди майорить тільки наш український, а школа існує, і наразі тут вчаться 36 дітей. Поспілкувався зі справжніми вчителями, а не «так названими акторами», як їх називають», – зазначив Сергій Гайдай.

З метою поповнення матеріально-технічної бази навчального закладу було передано принтер та ноутбук.

За дорученням президента України вирішено одне з важливих питань Золотого-4 – на базі ФАПу запрацював аптечний пункт. Сергій Гайдай запевнив місцевих жителів, що завтра в населеному пункті розпочне чергування бригада «швидкої допомоги».

Окрім цього, голова облдержадміністрації ознайомився з ходом розмінування в районі КПВВ «Золоте» та, перебуваючи в Катеринівці, переконався, що до місцевого магазину здійснюється підвезення необхідних для населення продуктів.

«Мене обурюють дії людей, які розповсюджують фейкову інформацію. Поки наші воїни захищають Україну, надають можливість нам її розбудовувати, нам доводиться багато часу витрачати на інформаційну війну», – прокоментував Сергій Гайдай.