Прес-центр18 червня 2022, 08:06

Сергій Гайдай: росіяни завдали авіаударів по Сиротиному та Борівському, у Сєвєродонецьку – бої, до Дніпропетровщини евакуйовані п’ятеро поранених

У Сєвєродонецьку тривають бойові дії, росіяни безуспішно намагалися вести штурмові дії за межами міста, – поінформував начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«Вони повторно, ще раз і ще раз, обстрілюють територію біля усіх мостів, які і так вже не придатні для пересування. Відкрили вогонь по Синецькому та Павлограду поблизу Сєвєродонецька. Чергові руйнування на «Азоті»  – тепер на території транспортного цеху. Двічі масовано обстріляні житлові квартали поблизу колишнього заводу «Донсода» в Лисичанську. 13 будинків зруйновано у Гірському, ще 14 – у Врубівці», – зазначив очільник Луганщини.

Також противник обстріляв зі ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню Метьолкіне, Устинівку, Миколаївку, Білогорівку, Воронове, Золоте та Троїцьке.

Завдано авіаударів в районах Сиротиного та Борівського. Поблизу Сиротиного та Метьолкіного наші воїни успішно відбили штурм. Окупант з втратами відійшов на раніше займані позиції. Як і неподалік Гірського.

За підтримки артилерії росіяни здійснили штурмові дії неподалік Ниркового. Українські воїни вогнем змусили їх відмовитись від цієї ідеї.

Сергій Гайдай додав, що вчора п’ятьох осіб, які були поранені за останні дні, госпіталізовано до лікарень Дніпропетровщини.

Серед них чотири лисичанина і один сєвєродончанин, який потрапив під обстріл у Лисичанську.