Прес-центр5 лютого 2020, 11:02

Сергій Гайдай запропонував Посольству Канади призначити почесного консула на Луганщині

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай вчора зустрівся з делегацією Посольства Канади в Україні на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладза.

«При кожній зустрічі з міжнародними організаціями, я завжди говорю, що моя головна мета – створити партнерські стосунки та разом відбудовувати і розвивати Луганську область, – наголосив очільник області. – Тому хочу запропонувати вашій країні призначити почесного консула у Луганській області. Вважаю це зміцнить інвестиційно-економічні зв’язки».

Така пропозиція дуже зацікавила Ларису Ґаладза.

У свою чергу, під час розмови радник та Голова торгівельного відділу Адам Барболет зазначив, що дуже вражений працелюбністю деяких підприємців. «Більше року тому я познайомився з бізнесменами, які тут, на Луганщині, працюють та розвивають свою діяльність. Незважаючи на багато викликів, вони досягають успіхів», – поділився враженнями він.

«Упевнена, що все ж таки наші стосунки із гуманітарної та технічної допомоги перейдуть до продуктивної та перспективної співпраці, – зауважила Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні. – Також заплановано запровадити проєкти щодо підтримки малого та середнього бізнесу і жіночих організацій в області».

Крім цього, вона нагадала, що на Донбасі реалізується проєкт «Мобільні центри надання адміністративних послуг для постраждалого від конфлікту населення східної України». У першому півріччі 2020 року будуть передані місцевим громадам Луганської та Донецької областей шість мобільних ЦНАПів, три з яких отримають смт Новоайдар, Станиця Луганська та м. Попасна.

Сергій Гайдай подякував і додав, що з появою ЦНАПу в Станиці Луганській, люди, які проживають поблизу лінії розмежування та на тимчасово непідконтрольній українській владі території, зможуть отримувати послуги швидко та якісно на місці.