Прес-центр12 грудня 2019, 17:12

Сергій Гайдай запропонував студентам створити альтернативну ОДА

Голова Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай узяв участь у відкритті діалогової платформи – Мультихабу «BlueLab» у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля.

«В мене є ідея зробити альтернативну молодіжну адміністрацію: голова та керівники структурних підрозділів, згідно зі штатним розписом Луганської облдержадміністрації. Що це дасть? – Для тих, хто бачить себе на держслужбі – пройти реальне випробування та зрозуміти наскільки важка це робота. А для нас – можливість почути нові ідеї. Можливо ви запропонуєте управлінське рішення, яке лежить на поверхні, але ми його не бачимо. Мені цікаво почути вас і можливо зробити так, щоб вогонь у ваших очах не згас!» – звернувся Сергій Гайдай до студентів університету.

Пропозиція очільника області знайшла підтримку, тож молодіжна облдержадміністрація може запрацювати вже з початку нового року.

Студенти теж висунули декілька «зустрічних» проєктів. Зокрема, обласній владі запропоновано долучитися до створення студентського центру, в якому б збиралась креативна молодь з усієї країни та обмінювалась ідеями молодіжного бізнес-інкубатору.

«Щойно мені повідомили, що потужна інвестиційна група зацікавлена у створені ІТ-кластеру у Луганській області, тож для вас відкриваються нові можливості. Крім того, я планую відкрити в області офіс, який допомагатиме нашим громадам та окремим активним людям грамотно писати проєктні пропозиції. На його базі можна буде створити 2-3 окремих місця саме для підтримки молодіжних бізнес-ініціатив», – повідомив Сергій Гайдай.

Також він поділився планами щодо впровадження мобільного додатку «Луганщина help», який дозволить оперативно вирішувати проблеми регіону.