Прес-центр16 cічня 2017, 13:01

Спецпідрозділ Головного управління ДФС у Луганській області «Фантом» у вихідні на декількох напрямках виявив порушення перетину лінії розмежування

Так, співробітники «Фантому» спільно з фахівцями військової розвідки в районі м. Золоте-4 зупинили жителя м. Луганська. Під час проведення перевірки з’ясовано, що він намагався незаконно перенести до тимчасово окупованої території станки для гоління та дезодоранти, які напередодні були придбані у м. Сєвєродонецьку. У подальшому ці товари особистої гігієни громадянин планував реалізовувати на непідконтрольній Україні території за цінами майже втричі вищими, ніж закупівельні. За даним фактом складено адмiнпротокол за ч.1. ст. 204-3 КУпАП.
Спільно з спецпідрозділом МВС «Луганськ-1» на незаконній переправі через річку Сіверський Донець, що знаходиться між селами Лопаскіне та Трьохізбенка, «фантомівці» Луганщини затримали громадянина села Нижнєтепле. Він намагався переправити до тимчасово непідконтрольного українській владі м. Слов’яносербська 36 пляшок виноградного вина ємністю 0,7 л кожна на загальну суму понад 1,6 тис. грн.
За даним фактом складено протокол за ч.1 ст.204-3 КУпАП.
Також на цій незаконній переправі затримані авто «Нива» та ВАЗ 2106. З’ясовано, що водії, жителі села Трьохізбенка, на власних авто без реєстрації суб’єктами підприємницької діяльності працювали таксистами. Вони довозили пасажирів до «річної» переправи, де «клієнтів» вже чекали на човнах для перетину річки Сіверський Донець. Протокол складено за ч.1 ст.164 КУпАП, повідомляє Головне управління ДФС у Луганській області.