Прес-центр13 квітня 2022, 19:04

Спецпогашення марки «Русскій воєнний корабль, іді… Героям Слава!» на Луганщині відбулось під ворожим обстрілом

Вчора, 12 квітня, Луганщина долучилась до першого від початку війни росії проти України введення в обіг поштової марки № 1984, № 1985 «Русскій воєнний корабль, іді… Героям Слава!»

Спецпогашення відбулося у рамках всеукраїнської акції у місті Київ та по всіх обласних центрах нашої держави, де це було можливим.

У Луганській області його провели у Лисичанську під ворожим артобстрілом.

«У конкурсі взяли участь понад 500 художників з багатьох куточків світу, а участь в голосуванні – понад 8 тисяч респондентів. Але інакше бути не могло: переміг ескіз, який закарбував відповідь українських прикордонників 24-го лютого на острові Зміїний на вимогу російського агресора здатися», – прокоментував подію директор філій АТ «Укрпошта» у Луганській та Донецькій областях Вадим Шестопалов.

Марка випущена в тираж 1 млн екземплярів: 500 тисяч екземплярів марки F використовуватимуться для пересилання по Україні та 500 тисяч екземплярів марки W застосовуватимуться для відправлень за кордон.

Ескіз поштової марки зробив художник Борис Грох – уродженець Криму, який проживає наразі у Львові. Саме він переміг у Всеукраїнському народному конкурсі на кращий ескіз марки, який Укрпошта оголосила на початку березня.