Прес-центр23 лютого 2021, 15:02

Спортсмени Луганщини завоювали Кубок України зі стрибків у воду

З 14 по 21 лютого у Києві відбувся відкритий Кубок України зі стрибків у воду, який проходив у СК «Центр спорту Ліко». Відкритий Кубок України – став першим міжнародним стартом у новому сезоні та за його підсумками і буде сформована команда України на квітневий Кубок світу в Токіо, де розіграються ліцензії на Олімпійські ігри та чемпіонат Європи з водних видів спорту, що запланований на травень у Будапешті.

У цих змаганнях взяли участь 90 учасників з 6 країн. А саме – із Вірменії, України, Білорусі, Болгарії, Грузії та Сербії.

Серед 9 збірних команд з України і 5 команд із-за кордону – Луганська область виборола перше загальнокомандне місце та виграла Кубок України зі стрибків у воду! Заступниця Міністра молоді та спорту України нагородила переможців у командному заліку.

Загалом, спортсмени Луганщини вибороли 9 золотих, 6 срібних та 3 бронзові медалі зі стрибків у воду!

Наші переможці та призери відкритого Кубка України зі стрибків у воду :

Командні змагання змішаних пар: Данило Аванесов – золота нагорода.
Синхронні стрибки, вишка, 10м (чоловіки): Олексій Середа – золота нагорода.
Трамплін, 1 м, чоловіки: Ілля Трушин – золота медаль.
Синхронні стрибки, вишка, 10м, жінки: Марія Середа – золота медаль; Аліна Бабаєва, Віолета Сверчкова – срібні нагороди.
Синхронні стрибки, трамплін, 3м, чоловіки: Олександр Горшковозов, Олег Колодій – золоті медалі.
Трамплін, 1 м, жінки: Анна Письменська – срібна нагорода; Таїсії Чередниченко – бронзова медаль.
Трамплін, 3м, жінки: Анна Письменська – срібло.
Вишка, 10м, чоловіки: Олексій Середа – золота медаль.
Вишка, 10м, жінки: Аліна Бабаєва – срібло; Віолета Сверчкова – бронзова медаль.
Трамплін, 3м, чоловіки: Олег Колодій – бронза.
Синхронні стрибка, 10м, змішані пари: Аліна Бабаєва , Андрій Телебзда – золоті медалі; Марія Середа- срібло.

Відмітимо, що наш спортсмен, наймолодший чемпіон Європи – Олексій Середа, здобув дві золоті нагороди  перед участю на Олімпіаді-2020 та набрав рекордну для себе кількість балів – 519.75.

Дякуємо нашим спортсменам та тренерському складу за блискучий виступ на відкритому Кубку України зі стрибків у воду.