Прес-центр26 лютого 2018, 10:02

Спортсменка з Луганщини на п’єдесталі світових змагань з пауерліфтингу серед людей з інвалідністю

В Об’єднаних Арабських Еміратах (місто Дубаї) відбувся Кубок Світу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату.

Усього в першості світу взяли участь понад 130 найсильніших паралімпійців.

У складі Національної паралімпійської збірної з-поміж семи спортсменів виступали два представники Луганщини – Наталія Олійник та Сергій Дворцов.

Наталія виборола срібну нагороду світової першості у ваговій категорії до 67 кг. Її результат – 100 кг.

Крім цього, луганчанин Сергій Дворцов увійшов до п’ятірки кращих у світовій першості.

Зазначимо, що за результатами змагань Національна паралімпійська збірна України виборола чотири нагороди (дві золоті та дві срібні) і у загальнокомандному заліку посіла ІІ місце.