Прес-центр17 грудня 2019, 17:12

Старобільщина прийняла обласну культурно-мистецьку акцію «Сяйво таланту»

Сьогодні, 17 грудня, у Старобільську відбулась культурно-мистецька акція «Сяйво таланту». Завітала привітати учасників регіонального змагання заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська.
Акція проводиться щорічно до Дня Святого Миколая за участі обдарованих дітей та юнацтва Луганщини. Змагання талановитої молоді збирає кращі дитячо-юнацькі колективи Луганщини вже вчетверте.
Від імені голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая, Катерина Безгинська побажала успіхів юним учасникам культурно-мистецької акції «Сяйво таланту»: «Луганщина проводить це свято талантів вже вчетверте, проте це наш перший виїзний концерт у рамках проєкту. Дуже приємно, що саме Старобільщіна першою приймає цей обласний захід. Сьогодні всі 12 районів та три міста обласного підпорядкування представлені маленькими талановитими учасниками. Ці колективи пройшли відбірковий етап і мають честь презентувати свої території». Вона побажала учасникам гарного настрою, натхнення, отримання задоволення від власних виступів та майстерності.
Цьогоріч на головному підсумковому дитячому творчому заході області учасниками стали хореографічні колективи народного, бального, спортивного та сучасного танцю, вокальні ансамблі та солісти, а також циркові колективи.
Метою культурно-мистецького заходу є презентація творчих досягнень дитячих та юнацьких колективів Луганщини, пошук нових оригінальних ідей і проєктів, відкриття нових імен, об’єднання зусилля всіх учасників культурно-мистецької акції навколо ідеї служіння мистецтва благородним цілям, в ім’я миру та добра на Землі.
Захід організовано управлінням культури національностей та релігій Луганської ОДА та обласним центром навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва.