Прес-центр22 квітня 2019, 14:04

Стрибуни у воду з Луганщини – чемпіони відкритого кубку України

У Києві відбувся відкритий Кубок України зі стрибків у воду.

Участь у заході  взяли спортсмени з 10 країн, а саме: Грузії, Греції, Болгарії, Вірменії, Данії, Фінляндії, Великої Британії, Швейцарії, Хорватії та Італії.

Україну на змаганнях представляли 50 спортсменів з семи областей, до яких увійшли й луганчани.

Так, у перший день у командних змаганнях наш спортсмен Олександр Горшковозов та представниця Києва Софія Лиску стали чемпіонами з результатом 330,80 балів. Третя сходинка за спортсменкою нашої області Аліною Бабаєвою та харків’янином Данилом Горенко. Їх бронзовий результат склав 255,05 балів.

У другий день на трампліні 3 м кращим став наш Олег Колодій (435,45 балів). Друга сходинка також за луганчанином Олександром Горшковозовим (434,05 балів). Серед жінок на метровому трампліні відзначилась Анна Письменська (273,90), яка стала чемпіонкою.

Низку нагород приніс нашим стрибунам у воду третій змагальний день. Серед чоловіків на трампліні 1 м чемпіонство завоював Олег Колодій (391, 45 балів). Сріблу медаль на вишці у синхронних стрибках принесли луганські спортсмени Владислав Клімко та Антон Антонів (295,14).

Наступного, четвертого дня, на трампліні 3 метри синхрон серед чоловіків чемпіонство завоювали наші стрибуни Олег Колодій та Олександр Горшковозов (392,67). У цій же дисципліні друга сходинка за луганчанином Нікітою Кривопишиним та донеччанином Станіславом Оліферчиком (354, 69).

Серед жінок на вишці 10 м бронзу виборола наша Аліна Бабаєва (204, 45).

У фінальний день змагань Анна Письменська та її напарниця із Запоріжжя Вікторія Кесарь стали бронзовими призерками (219,00) у  синхронних стрибках. Серед змішаних пар на вишці 10 м чемпіонство завоювали наша Аліна Бабаєва та представник Харківщини Данил Горенко (208,46). А також луганчанка Марія Середа та киянин Данило Аванесов (194, 37).

За результатами, у загальнокомандному заліку луганчани стали чемпіонами відкритих змагань з результатом 1520 балів. Друге місце за спортсменами з Миколаєва (1450 балів), третє – за італійцями (600 балів).