Прес-центр22 грудня 2017, 12:12

Стрибуни у воду з Луганщини – кращі в Україні

З 14 по 20 грудня у столиці відбувся Командний чемпіонат України зі стрибків у воду 2017.

У змаганнях взяли участь представники Луганської області, які, за результатами всеукраїнської першості, вибороли не тільки низку медалей в особистій першості, а й завоювали золото у загальнокомандному заліку.

Так, змагання стартували за пригами серед чоловіків та жінок в командних видах змагань на трампліні 3 метри та вишці 10 метрів, де луганчани Ілля Трушин/Софія Лискун (324,90) стали другими, а на третьому місці – представники Київської та Луганської областей Артем Волковінский/Валерія Люлько з результатом 310,80 балів.

Продовжилась першість зі стрибків у воду змаганнями серед чоловіків на трампліні 1 м та серед жінок на вишці 10 метрів. Тут серед чоловіків не було рівних луганчанину Олегу Колодій (389,75), на другому місці розташувався ще один представник Луганської області — Олександр Горшковозов (365,95). Серед жінок на вишці кращою стали всі представниці Луганщини: Софія Лискун (310,55), друге місце посіла Валерія Люлько (287,00), третє – Віолета Сверчкова (205,35).

Кращою парою на трампліні 3 метри синхрон серед жінок стали представниці Запорізької та Луганської областей — Карина Єсаулова/Вікторія Яновська (231,09), третю сходинку посіли представниці Луганської та Харківської області — Марія Середа/Поліна Сініца (197,97).

Серед чоловіків на вишці 10 метрів кращою парою стали луганчани Антон Антонів/Олексій Середа (318,30), друге місце посіли представники Харківської та Луганської області Горенко Даніл/Телебзда Андрій (264,03).

Змагання серед жінок на трампліні 1 метр принесли золото нашій Анні Письменській (270.75). На трампліні 3 метри серед чоловіків кращим виявився наш Олександр Горшковозов (462.10), другу сходинку посів його земляк Ілля Трушин (377.65).

Серед жінок у синхроних стрибках на вишці 10 метрів представниці Луганської області Валерія Люлько/Софія Лискун (295,80) завоювали золото змагань. Також чемпіонами серед чоловіків у синхроних стрибках на трампліні 3 метри стали наші хлопці Ілля Трушин/Никита Кривопишин (332,55).

Змагання серед жінок на трампліні 3 метри принесли бронзу спортсменці нашої області Вікторії Яновській (212,80), а серед чоловіків на вишці 10 метрів в індивідуалі не було рівних Олексію Середі (324,45). Ще один луганчанин Никита Кривопишин (314,40) піднявся на третю сходинку п’єдесталу.

Завершальними стали змагання серед чоловіків та жінок – вишка 10 метрів. Тут золото виграли луганчани Аліна Бабаєва/Телебзда Андрій (217,23).

Крім цього, збірна Луганської області у загальнокомандному заліку посіла перше місце з результатом 2910 очок. Другими стали спортсмени з Харківщини (1360 очок), третіми – збірна Запорізької області (895 очок).

Щиро вітаємо наших спортсменів та їх тренерів!