Прес-центр6 серпня 2018, 17:08

Три срібні медалі першості Європи вибороли спортсмени-підводники області

У Стамбулі відбувся юнацький чемпіонат Європи з плавання в ластах.

Більше 300 найсильніших спортсменів-підводників з 18 країн віком до 18 років змагалися за медалі європейських змагань.

Нашу національну збірну представляли 14 спортсменів, з яких п’ять – вихованці Сєвєродонецької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивно-технічної школи водних видів спорту «Садко».

Найбільш успішний виступ показала найдосвідченіша спортсменка – майстер спорту України міжнародного класу Валентина Рєзнік. На її рахунку дві срібні нагороди та два рекорди України в складі естафети 4х100 м та 4х200 м серед дівчат.

Володимир Сущенко завоював срібло в марафонській естафеті 4х2000 м, посів четверте місце в складі змішаної естафети 4х50 м. Також він став п’ятим у складі юнацької естафети 4х200 м, а на дистанції 200 м плавання в ластах виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу з результатом 1.26.38.

Дмитро Серебряков зайняв шосте місце на дистанції 1500 м плавання в ластах з результатом 13.19.72, тим самим виконавши норматив майстра спорту України.

Лише три десяті секунди відділили майстра спорту України Катерину Сторчеву від бронзової медалі на дистанції 400 м плавання з аквалангом. У результаті – особистий рекорд на цій дистанції (3.14.20) і четверте місце.

Одна з наймолодших спортсменок збірної – майстер спорту України Тетяна Хрипунова виступала на двох дистанціях – 200 та 400 м плавання в біластах. У результаті Тетяна встановила два рекорди України на цих дистанціях та увійшла до десятки найсильніших спортсменок Європи.

Підготували спортсменів тренери Олександр Золотов та Тетяна Полчанова.