Прес-центр5 березня 2022, 08:03

У березні виплати допомог, пільг та субсидій людям розпочались на тиждень раніше визначених дат

На виплати соціальних допомог, пільг та субсидій Міністерство соціальної політики ще 2 березня перерахувало кошти в регіони.

Зокрема,
• 4,8 млрд гривень перераховано на виплату соціальних допомог;
• понад 5 млрд гривень - на виплату пільг та субсидій.

Всі регіони отримали фінансування і у більшості випадків забезпечили перерахування цих коштів на банківські рахунки людей та на Укрпошту для доставки.

«В цьому місяці ми перерахували кошти на виплати соціальних допомог, пільг та субсидій людям на тиждень раніше визначених дат. Адже ми розуміємо, що підтримка найуразливішим потрібна в поточних умовах якомога швидше», - прокоментувала Міністр соціальної політики Марина Лазебна.

В деяких містах та районах у зв’язку з проведенням активних бойових дій людям не зараховані кошти на банківські рахунки через те, що не можуть працювати органи державної влади. Цим людям виплати будуть проведені через інші регіони.

Звертаємо увагу, що у разі, коли ви не можете отримати відповідні виплати за місцем проживання – телефонуйте на гарячу лінію Укрпошти для переведення вашої виплати за місцем фактичного перебування.
І наостанок ще одна важлива інформація!

На виконання доручення Президента найближчим часом Уряд ухвалить механізм підтримки родин тих людей, які втратили можливість працювати та отримувати дохід через війну. Ці люди отримають одноразову грошову допомогу у розмірі 6500 гривень.