Прес-центр18 вересня 2023, 17:09

У хабі Гірської громади в Києві видавали сімейні набори гігієни

На минулому тижні майже 2300 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних хабах при Гірській громаді.

У Києві тривала видача продуктів, а ще - сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції. Відвідувачам надано психологічну допомогу, консультації спеціаліста центру зайнятості, юриста, видавалися ліки.

У гуманітарному штабі в Богданівці працівники ЦНАПу реєстрували повідомлення про пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна, наші земляки отримували продуктові набори від держави, консультації з питань працевлаштування.

У Корсунь-Шевченківському видавалися продуктові набори від держави. Відвідувачам надавалися юридична допомога та з питань пошкодженого майна.

У хабі на Хмельниччині переселенці забезпечувалися продуктовими наборами та дитячим харчуванням. Крім того, лікарі Норвезького Червоного Хреста здійснювали первинний огляд, надавали консультації дорослим та дітям, вимірювали кров’яний тиск, рівень цукру та сатурації, видавали набори безрецептурних ліків.

Юридичні консультації можна було одержати від фахівців БФ «Єднання заради дії».

На Полтавщині наші ВПО отримували продукти харчування, іграшки та одяг. Надавалася юридична допомога, працівники штабу консультували з питання повідомлення про пошкоджене/знищене нерухоме майно.