Прес-центр12 червня 2020, 09:06

У Кремінній відкрито інклюзивно-ресурсний центр

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Кремінської районної ради Луганської області була створена на підставі рішення Кремінської районної ради Луганської області від 17 вересня 2019 року. 

На капітальний ремонт приміщення ІРЦ з місцевого бюджету витрачено 1,4 млн гривень.

Центр був утворений з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Фахівцями Центру буде забезпечено обстеження дітей, які мають розпочинати здобуття освіти у 2020-2021 навчальному році та зараховуються до закладів освіти вперше.

Наразі в черзі на комплексну оцінку 20 дітей. Формуються списки дітей з дошкільних закладів освіти, які потребують корекційно-розвиткових занять з вчителем-логопедом у 2020-2021 навчальному році.

Центр забезпечений комп’ютерною технікою, дидактичними матеріалами для проведення комплексної оцінки розвитку дітей та меблями для професійної діяльності фахівців.