Прес-центр12 cічня 2017, 14:01

У Луганській області запобігли незаконному переміщенню товарів на окуповану територію

11 січня співробітники спецпідрозділу Головного управління ДФС у Луганській області «Фантом» разом з фахівцями військової розвідки біля лінії розмежування в районі м. Золоте-4 затримали легковий автомобіль. На ньому місцевий житель намагався переправити до непідктрольного українській владі м. Первомайська градусники, кип’ятильники та клей.

 

Зазначені товари на суму понад 10 тис. грн вилучено. Крім того з’ясовано, що затриманий водій раніше неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за спробу перевезення комп’ютерної техніки на непідконтрольну українській владі територію.

 

Ввечері цього ж дня співробітники спецпідрозділу Головного управління ДФС у Луганській області «Фантом» спільно з військовослужбовцями Збройних сил України на незаконній переправі через річку Сіверський Донець між селами Лопаскіне та Трьохізбенка Новоайдарського району зупинили автомобіль «Нива». В ній мешканець села Трьохізбенка намагався переправити до непідконтрольного Слов'яносербська 500 кг масла селянського солодковершкового на суму понад 63 тис.грн.
За даними фактами складено адмiнпротоколи за ч.1 ст. 204-3 КУпАП.