Прес-центр7 березня 2022, 07:03

У містах та районах, де через бойові дії органи влади не могли працювати, люди отримають соціальні допомоги в попередніх розмірах, а підвищення – у наступних періодах за весь термін, починаючи з 1 березня

Уряд ухвалив рішення про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2022 році.

Визначено, що з березня збільшуються розміри виплат для окремих категорій населення. Зокрема, мінімальний розмір виплати одержувачам державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства і дітям з інвалідністю та одержувачам державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, встановлено у сумі 2 100 гривень.

Також збільшено з 1 700 до 2 100 гривень розмір щомісячної допомоги на дітей до 6-річного віку, які виховуються у багатодітних сім’ях. У більшості регіонів органи соціального захисту населення здійснили нарахування і виплату за березень 2022 року відповідних допомог у збільшеному розмірі.

При цьому, через проведення активних бойових дій в деяких містах і районах органи соціального захисту фізично не мали змоги працювати та провести перерахунки. В цих містах та районах виплата допомог у березні може проводитися у попередньо визначених розмірах. У наступних періодах всім, хто не отримав підвищення з 1 березня, органи соціального захисту населення здійснять відповідні донарахування.

За інформацією Урядового порталу