Прес-центр21 червня 2022, 12:06

У СНУ ім. В. Даля розпочато вступну кампанію, механізм прийому абітурієнтів з окупованих територій відпрацьовано

За понад 100-річну історію цей виш втретє відновлює діяльність. Під час Другої світової війни заклад було евакуйовано з обласного центру. У 2014-му році Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля було переміщено до Сєвєродонецька.

Вже у 2022 році із початком російського вторгнення виш за два тижні відновив навчальний процес, перемістивши студентів, викладачів, співробітників у безпечні міста України.

Обладнання, яке вдалося вивезти з Сєвєродонецька, відразу було включено в роботу. Наразі студенти і викладачі за графіком навчального процесу закінчують рік у змішаному офлайн/онлайн форматі.

«А ще в нас розпочато вступну кампанію. Робитимемо набір студентів так само, як і у минулі роки: готуємо бакалаврів на базі повної загальної середньої освіти, на базі диплому молодшого спеціаліста, магістрів на базі диплому бакалавра, спеціаліста, магістра. Університет готує фахівців близько 50 актуальних на ринку праці спеціальностей. До речі, зараз продовжується процес приєднання до нашого вишу Луганського національного аграрного університету», – наголошує ректор СНУ ім. В. Даля Ольга Поркуян.

Вона зазначила, що основний контингент студентів – жителі Луганської і Донецької областей, в тому числі тимчасово окупованих територій регіону: «Механізм їх прийому в нас відпрацьований. Це стосується і пільг при вступі, і вирішення проблем з відсутністю деяких документів, що наразі дуже актуально і зрозуміло».

Запитання до приймальної комісії: vstup@snu.edu.ua, +38(099)640-02-86 (Telegram, Viber, WhatsApp)