Прес-центр3 липня 2020, 14:07

У вступному випробуванні до магістратури взяли участь 240 жителів області

Сьогодні проведено єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра.

Для проведення вступного випробування за технологією зовнішнього незалежного оцінювання в Сєвєродонецьку було створено один пункт ЄФВВ, розрахований на 19 аудиторій.

Пункт у достатній кількості оснащено дезінфікуючими та захисними засобами, створено безпечні умови для вступників та персоналу пункту.

Роботу пункту ЄФВВ забезпечували 48 педагогічних працівників.

Для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні зареєструвалися 282 учасники, безпосередню участь взяли 240 вступників, що складає 85,1 % від загальної кількості.

Допуск вступників до пункту ЄФВВ завершився за 10 хвилин до початку. До участі в тестуванні не було допущено двох учасників, які прибули на пункт після завершення процедури допуску.

Під час пропуску медичні працівники проводили термометрію, за результатами якої не було виявлено жодного учасника з ознаками ГРВІ.

Під час технологічної перерви здійснювався загальний контроль із використанням спеціальних приладів (металодетекторів) за дотриманням абітурієнтами вимоги щодо заборони мати при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, засоби, що становлять загрозу особистій безпеці учасників ЗНО.

На складання єдиного фахового вступного випробування було відведено 200 хвилин. Вступникам запропонували виконати два блоки завдань: тест загальних навчальних правничих компетентностей (ТЗНПК) і тест з восьми базових правничих дисциплін (Право).

Блок «ТЗНПК» містив 30 завдань, для виконання яких учасникам було надано 75 хвилин, блок «Право» містив 100 завдань, на їх виконання відводилося 125 хвилин.
Результати основної сесії ЄФВВ будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників не пізніше 14 календарних днів із дня проведення тесту.