Прес-центр17 грудня 2021, 15:12

Управлінців з Луганщини навчать врядуванню в умовах конфліктного та постконфліктного врегулювання

Спеціальну професійну (сертифіковану ) програму підвищення кваліфікації держаслужбовців Луганщини та Донеччини розроблено Києво-Могилянською академією спільно з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

В.о. голови облдержадміністрації Олексій Смирнов привітав учасників презентації програми та наголосив, що знання та навички, які вони  отримають в рамках програми, будуть необхідні для роботи на звільнених територіях.

Обов’язковими модулями програми є : «Врядування для деокупованих територій територій», «Вироблення реінтеграційної політики», «Стратегічне управління», «Трансформація конфліктів, медіація і діалог».

«Тут , на Луганщині,  є специфічні виклики, пов’язані із військовим конфліктом, тому це цілком прикладна програма, яка допоможе фахівцям працювати у владі після врегулювання конфлікту», - зазначив Костянтин Ващенко – державний секретар Мінреінтеграції.

Незабаром усі керівники місцевих військово-цивільних адміністрації та структурних підрозділів облдержадміністрації пройдуть навчання за програмою «Врядування в умовах конфліктного та постконфліктного врегулювання».