Прес-центр29 серпня 2016, 15:08

Уряд затвердив план заходів з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у 2016 році

Уряд затвердив план заходів з виконання у 2016 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року». Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів прийняв 23 серпня 2016 р. № 590-р.

Цього року передбачено реалізацію 157 заходів, спрямованих на збереження здоров'я дитини, підвищення якості медичних послуг для дітей, оздоровлення та відпочинок, запобігання дитячій інвалідності, ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та наркоманії серед дітей та молоді, упорядкування системи обліку бездоглядних і безпритульних дітей тощо. До виконання цих заходів залучатимуться громадські організації. 2016 рік - це останній рік дії зазначеної програми.

Нагадаємо, що Закон України «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року» - перший законодавчий акт, метою якого є забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей в Україні відповідно до вимог Конвенції ООН про права дитини. Урядом щорічно затверджувалися заходи, спрямовані на виконання Загальнодержавної програми.

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249265697&cat_id...