Прес-центр1 вересня 2021, 16:09

Увага! Оголошення

Оголошення щодо відбору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунальної установи «Луганський обласний центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва».

Відповідно до Закону України «Про культуру», враховуючи Порядок проведення конкурсного добору кандидатів на заміщення вакантних посад керівників закладів культури, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області (далі – Порядок), затверджений розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 19.08.2016 № 483, зареєстрований у Головному територіальному управлінні юстиції у Луганській області 01.09.2016 за № 44/1554, Луганська обласна державна адміністрація розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 31 серпня 2021 року № 568 оголосила конкурс на посаду директора комунальної установи «Луганський обласний центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва» (далі – заклад культури).  

Керуючись частинами четвертою та шостою статті 213 Закону України «Про культуру», пунктом 3.4 Порядку, Управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської обласної державної адміністрації розпочинає прийом пропозицій від громадських організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Луганський обласний центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва» (далі – конкурсна комісія).  

Членами конкурсної комісії можуть бути:

- незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

- члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

- члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

- є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Відбір кандидатур до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.  

Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування подає до Управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації (м. Сєвєродонецьк, площа Перемоги, 2, каб. 506 (5-й поверх)) до 09 вересня 2021 року лист у довільній формі, підписаний керівником, із зазначенням трьох кандидатур, до якого додаються заява та анкета за формами, наведеними у додатках 1, 2 до Порядку.   

Подані пропозиції розглядаються протягом 10-13 вересня 2021 року.

Жеребкування буде проведено в приміщенні Луганської обласної державної адміністрації (м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59) 14 вересня 2021 року.  

Телефон для довідок: +380954813612, відповідальна особа – Бережна Аліна, головний спеціаліст з питань персоналу управління культури, національностей, релігій та туризму  Луганської облдержадміністрації, адреса електронної пошти: kulturaloda@loga.gov.ua  

З текстом Порядку можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Луганської обласної державної адміністрації.