Прес-центр29 квітня 2020, 11:04

Увага! Запроваджено інформаційну онлайн-платформу «Допомога поруч»

Інформаційну онлайн-платформу «Допомога поруч» (https://dopomoga.msp.gov.ua) запроваджено Міністерством соціальної політики України для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

Під час дії карантинних заходів повідомити про потребу в допомозі можуть одинокі, одиноко проживаючі громадяни похилого віку й люди з інвалідністю, а також неповні сім’ї (одинокий батько або мати) з дітьми до 14 років, у тому числі дітьми з інвалідністю.

Громадяни можуть звертатися за місцем проживання на «гарячі» телефонні лінії, які працюють при місцевих органах влади (райдержадміністраціях, міських радах, об’єднаних територіальних громадах) або визначених їх структурних підрозділах, та залишати інформацію про потребу в продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутовій хімії, транспортних послугах для доставки цих товарів, в довезенні соціальних робітників, соціальних працівників, фахівців із соціальної роботи для надання послуг громадянам тощо.

Щодня Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації на онлайн-платформі буде розміщувати інформацію, отриману від територій про потребу в допомозі та звіт про її надання.

Запрошуємо долучитись до надання допомоги вразливим верствам населення благодійні організації, волонтерів, соціально відповідальний бізнес!

Контакти  «гарячих» телефонних ліній міст обласного значення, районів, об’єднаних територіальних громад Луганської області