Прес-центр23 жовтня 2021, 09:10

В області продовжується протидія незаконному обігу пального

Перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Смирнов провів засідання міжвідомчої регіональної робочої групи щодо впровадження заходів, направлених на забезпечення ефективної протидії діяльності нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів у Луганській області.

Він зазначив, що с початку року правоохоронними та контролюючими органами перевірено 902 об’єкти роздрібної торгівлі пальним та місця зберігання пального, виявлено 6,8 тис. порушень, складено 264 протоколи про адмінправопорушення, одне кримінальне провадження внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, видано 325 приписів про усунення порушень, з незаконного обігу вилучено понад 342,0 тонни пального на 10,3 млн грн та обладнання на 750,0 тис грн, нараховано штрафних санкцій понад 2,2 млн грн та стягнуто 772,4 тис грн.

Під час засідання члени міжвідомчої регіональної робочої групи доповіли про проведену роботу в цьому напрямку, особливо звернули увагу на виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля за результатами наради від 06 жовтня 2021 року, обговорили проблемні питання, які виникають у ході проведених заходів та розробили план подальших спільних дій з метою боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним в області.

Наприкінці Олексій Смирнов наголосив, що заходи, спрямовані на забезпечення ефективної протидії діяльності нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів повинні не тільки продовжуватися, а активізуватися.