Прес-центр12 листопада 2021, 15:11

В області проходять перевірки дотримання карантинних вимог

Фахівцями ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області, співробітниками поліції та органів місцевого самоврядування продовжуються моніторингові перевірки об’єктів, щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог в умовах карантину.

Загалом сьогодні по області здійснено 214 моніторингових перевірок об’єктів, щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог в умовах карантину, зокрема перевірено 21 заклад громадського харчування, 70 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 78 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, три агропродовольчих ринки, 11 перукарень, вісім аптек, шість дошкільних навчальних закладів, вісім ЗОШ та вісім інших об’єктів.

За результатами моніторингових перевірок порушення протиепідемічних вимог в умовах карантину виявлено в двох закладах  громадського харчування, на двох об’єктах торгівлі продовольчими товарами, двох об’єктах торгівлі непродовольчими товарами.

За порушення ст. 42 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення санітарних нормГоловним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області складено 2 протоколи.

Зокрема у Сєвєродонецьку також проводився моніторинг суб’єктів господарювання за участі представників міського осередку Держпродспоживслужби, Нацполіції та відділу торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької ВЦА.