Прес-центр24 листопада 2021, 16:11

В області проходять перевірки дотримання карантинних вимог

Фахівцями ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області, співробітниками поліції та органів місцевого самоврядування продовжуються моніторингові перевірки об’єктів, щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог в умовах карантину.

Загалом сьогодні по області здійснено 195 моніторингових перевірок об’єктів, щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог в умовах карантину, зокрема перевірено 28 закладів громадського харчування, 65 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 55 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, вісім агропродовольчих ринків, вісім перукарень, вісім аптек, дев’ять дошкільних закладів, вісім шкіл.

За результатами моніторингових перевірок порушення протиепідемічних вимог в умовах карантину  виявлено в одному садку, в одній школі, в одному закладі громадського харчування, на шести об’єктах торгівлі продовольчими товарами, одному об’єкті торгівлі непродовольчими товарами, одній перукарні.

За порушення ст. 42 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення санітарних норм Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області складено 4 протоколи.

Зокрема, у Сєвєродонецьку також проводився моніторинг суб’єктів господарювання за участі представників міського осередку Держпродспоживслужби, Нацполіції та відділу торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької ВЦА.