Прес-центр1 грудня 2021, 16:12

В області проходять перевірки дотримання карантинних вимог

Фахівцями ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області, співробітниками поліції та органів місцевого самоврядування продовжуються моніторингові перевірки об’єктів, щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог в умовах карантину.

Загалом сьогодні по області здійснено 188 моніторингових перевірок об’єктів, щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог в умовах карантину, зокрема перевірено закладів громадського харчування - 20, об’єктів торгівлі продовольчими товарами - 56, об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 66, агропродовольчих ринків – 2, перукарень – 10, аптек- 10, ДНЗ- 6, ЗОШ -6, спортзали -1, інших - 8.

За результатами моніторингових перевірок порушення протиепідемічних вимог в умовах карантину  виявлено в 1 закладі громадського харчування, на 2 об’єктах торгівлі продовольчими товарами, 2 об’єктах торгівлі непродовольчими товарами та  2 перукарнях.

Протоколи Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області не складалися.

Зокрема, у Сєвєродонецьку також проводився моніторинг суб’єктів господарювання за участі представників міського осередку Держпродспоживслужби, Нацполіції та відділу торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької ВЦА.