Прес-центр31 cічня 2019, 17:01

В області створено сім центрів психічного здоров’я для надання психологічної допомоги та реабілітації учасників АТО/ООС

Для надання психологічної допомоги та реабілітації учасників АТО/ООС та членів їх сімей у містах районах області створено сім центрів психічного здоров’я, які укомплектовані посадами медичних психологів.

У квітні минулого року в Рубіжному розпочав роботу «Центр відновлювального лікування та реабілітації ветеранів війни». Стаціонарне відділення Центру розраховане на лікування 30 пацієнтів, забезпечення медикаментами та харчуванням згідно з діючими нормативами, затвердженими Кабінетом Міністрів України.

В структурі Центру є фахівці, зокрема, психіатри, психотерапевти, психологи, терапевт, невропатолог, кардіолог, ендокринолог, отоларинголог, окуліст, лікар-голкотерапевт, лікар функціональної діагностики, фізіотерапевт.

На минулорічній обласній науково-практичній конференції для психіатрів та наркологів були порушені актуальні питання стосовно психічного здоров’я населення Луганської області.

Крім того, проведено інвентаризацію фахівців з фізичної реабілітації для їх подальшого залучення до реабілітаційного процесу в медичних закладах області, в яких буде надаватися медична допомога учасникам АТО.

Слід зауважити, що в області організована робота по співпраці та сприянню громадським організаціям зазначеного напряму щодо проведення заходів з реабілітації та соціальної адаптації демобілізованих військовослужбовців.