Прес-центр19 червня 2019, 13:06

В ОТГ заплановано створити Центр безпеки, який об'єднає пожежну, екстрену медичну допомогу і поліцію

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує впровадження проєкту з будівництва сучасних центрів безпеки громадян у об’єднаних територіальних громадах.

Такі центри безпеки міститимуть в одній будівлі пожежну частину, екстрену медичну допомогу та поліцейський пункт.

Головною метою створення проекту є підвищення безпеки громадян у громадах та надання своєчасної допомоги у разі пожежі чи іншої надзвичайної ситуації.

Як зазначають у Мінрегіоні, що сьогодні за статистикою близько 2 тисяч людей гине у пожежах щороку, скоюються більше півмільйона злочинів. Тому  підвищення безпеки людей у громадах та створення належних комфортних умов для їх проживання та розвитку – це пріоритет №1.

Для ефективної реалізації проекту потрібно об’єднати зусилля Мінрегіону, Міністерства внутрішніх справ та ДСНС, Міністерства охорони здоров'я та органів місцевого самоврядування.

Довідково. Центр безпеки в територіальній громаді об‘єднує функції захисту від пожеж та надзвичайних ситуацій, громадської безпеки та екстреної меддопомоги з єдиною комунікацією. Мета – цілодобове реагування на запит про екстрену допомогу – до 20 хвилин.

За інформацією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України