Прес-центр13 лютого 2018, 12:02

Важкоатлети області посіли друге загальнокомандне місце на всеукраїнській першості

У Харкові відбувся чемпіонат України серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю з важкої атлетики.

Луганщину на цих змаганнях представляли 16 спортсменів. У підсумку вони посіли друге загальнокомандне місце.

В особистому заліку серед дівчат відзначилася Дар’я Шишанова, яка в своїй ваговій категорії посіла першу сходинку п’єдесталу з сумою двоборства 152 кг. Також золото чемпіонату виборола Тетяна Андріященко. Її результат – 127 кг.

Крім цього, Ольга Івженко з результатом 140 кг та Карина Коміссаренко з сумою двоборства 107 кг стали бронзовими призерками всеукраїнської першості.