Прес-центр21 березня 2019, 08:03

Важливо: на окупованій території Луганщини буде створено 11 територіальних громад

Луганщина отримала необхідний інструмент для активного розвитку, який почне реалізовуватись вже на наступний день після звільнення від російської окупації. Мова йде про розроблений спільно з Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією та профільними асоціаціями перспективний план формування тергромад на тимчасово окупованій території Луганської області. Так, на мапі України з’являться Алчевська, Антрацитівська, Довжанська, Зимогір’ївська, Кадіївська, Луганська, Лутугинська, Молодогвардійська, Ровеньківська, Сорокинська та Хрустальненська громади.

Про це наголосив на засіданні Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи схвалення Урядом розпорядження «Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Луганської області».

«Ми маємо показати українцям, які проживають сьогодні на окупованій території Луганської області і є тимчасовими заручниками російської агресії, яким чином в їх області буде втілюватися Концепція реформування місцевого самоврядування. Реформи, які Україна реалізує задля розвитку країни і консолідації суспільства, дадуть можливість відбудувати інфраструктуру і забезпечать людям право на достойне майбутнє», – зазначив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, на Луганщині на сьогодні утворено 22 об’єднані територіальні громади, з яких 13 очікують на рішення ЦВК щодо призначення перших виборів.

За інформацією прес-служби Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка