Прес-центр7 червня 2021, 14:06

Велике будівництво на Луганщині: Ремонт шляхопроводу на дорозі Р-66 добігає кінця

Наближаються до завершення роботи з капітального ремонту шляхопроводу на відрізку км 192+862 дороги Р-66 (КПП «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ). Роботи тривають у рамках проєкту «Велике будівництво». Тут працюють мостобудівники ТОВ «УКРБУД-ПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (Київ).

Ремонтні роботи було розпочато у квітні 2021 року. Орієнтовна дата закінчення робіт на шляхопроводі – друга декада червня.

Об’єм робіт на шляхопроводі вдвічі більший, ніж на мосту через річку Біленька. Мостобудівники дотримуються графіку проведення ремонтних робіт, працюють без вихідних.   

Шляхопровід  було збудовано в 1978 році. Після капітального ремонту, шляхопровід матиме довжину – 57,6 метра, ширину – 12,7 метра. Проїжджа частина буде – 9,0 метрів, два тротуари по 1,85 метра.

Всього на дорозі Р-66 ведуться роботи на трьох об’єктах: капітальний ремонт мосту через річку Біленька на км 188+578,  шляхопровід через залізницю на км 192+862. На вказаних об’єктах одночасно виконуються роботи на суходолі, тобто знизу, а саме –  очищення опор, обробка оголених ділянок, тривають  штукатурні  роботи. Розпочалися  роботи на третьому об’єкті – мосту на км 182+933. Всі зазначені споруди відносяться до малих мостів, але вони потребують капітального ремонту.

Загалом на Луганщині налічується близько 200 мостів, шляхопроводів та інших штучних споруд. Більша частина з них була збудована 50-60-70 роки минулого століття.   Жодного разу вони не ремонтувалися капітально.  Проїжджа частина на мостах, асфальтобетонне покриття і опори, потребують капітального ремонту, а подекуди – повної заміни. 

 

За інформацією Служби автомобільних доріг у Луганській області.