Прес-центр8 червня 2023, 08:06

Від російських обстрілів постраждала Греківка, у так званій «лнр» до складу бойовиків набирають за оголошеннями на стовпах, у Лисичанську мародерять квартири, господарі яких «підтверджували право власності» окупаційній владі

«Греківка розташована трохи подалі від лінії фронту, ніж, до прикладу, Невське, але й цей населений пункт росіяни прицільно обстрілюють. Як от днями. Чоловік залишився неушкодженим, а от його подвір’я та господарчі споруди – зруйновані ворожою артилерією. Противник прекрасно усвідомлює куди влучає, але не зупиняється і нищить наші села», – підкреслив Артем Лисогор, начальник обласної військової адміністрації.

Цієї доби загарбники також обстріляли Новоселівське, Макіївку, Невське та Білогорівку.

Завдали авіаційних ударів по Стельмахівці та Білогорівці.

Окупаційну владу Лисичанська не спиняють уведені законодавчі акти так званої «лнр». Навіть якщо господар квартири з’явився у строк, який встановила окупаційна адміністрація, підтвердив право власності на житло, це не гарантує йому абсолютно нічого.

Не рятує ані від примусового вскриття і подальшого мародерства, ані від заселення невідомими особами, яким сподобалася домівка. Ніякі «правила гри» не діють, навіть вигадані безпосередньо порушниками. Особливо в Лисичанську.

Безлад коїться і на окупованих у 2014 році територіях. Військкомати вже не можуть забезпечити необхідний обсяг чоловіків для армії рф. Тому загарбники пішли на «рішучій» крок, розповсюдивши по місту оголошення про набір до артилерійського дивізіону. Про таке повідомляють жителі Антрациту. Стовпи населеного пункту обклеєні подібною інформацією.