Прес-центр16 вересня 2023, 07:09

Видані із 2014 року нелегітимні документи на нерухомість зразка «лнр» визнані росіянами, в Лисичанську демонтують системи опалення та водопостачання, ворог посилив авіаційний вплив

«Після значної невдачі під Новоєгорівкою і ще кількох спроб атакувати по різних напрямках, росіяни поки зосередилися на підтягуванні резерву. На землі вони наступальних дій останніми днями не вели. Натомість, збільшили інтенсивність авіаційних нальотів. Під тиском противника з неба й Новоселівське, й Новоєгорівка, й Макіївка, й Невське, й Білогорівка. По деяких населених пунктах удари з повітря відбуваються щодня», - зазначив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Від артилерійських та мінометних обстрілів постраждали Невське та Білогорівка.

Видані із 2014 року нелегітимні документи на нерухомість зразка так званої «лнр» визнані росіянами. Про це повідомив місцевий «росреєст».

Тож, усі документи на нерухоме майно, в тому числі на земельні ділянки, які оформлені до анексії територій, дійсні без обмеження терміну дії та будь-якого підтвердження.

Водночас цим рішенням росіяни зняли із себе відповідальність за майно, захоплене після 2014 року.

Злочини залишаться на папері зразка «лнр».

Після так званих «перших виборів» в Лисичанську почалися зміни. Зміни на гірше.

Якщо до цього більше року окупанти просто майже нічого не торкалися, то у вересні вирішили демонтувати системи водо- та теплопостачання, що спостерігається в окремих районах міста.