Прес-центр25 червня 2018, 11:06

Відкрито онлайн-платформу для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови у перших класах

Для вчителів англійської мови, які навчатимуть першокласників вже з вересня цього року, відкрито онлайн-платформу для підвищення кваліфікації https://nus-english.com.ua/.

Це навчання є частиною комбінованого очно-дистанційного курсу, який є обов'язковим для проходження вчителями початкових класів. На платформі розміщено два великих блоки: 

- інформаційний, призначений для ознайомлення з опціями, цілями та задачами навчальної платформи (доступний англійський або український варіант);

- навчальний, призначений безпосередньо для проходження онлайн-навчання (доступний англійський варіант).

Слухачі курсу, зокрема, дізнаються, як підвищити мотивацію дітей до навчання, правильно вказувати на помилки та максимально розкрити лінгвістичні здібності.

Слід зазначити, що розробкою навчальної програми займалися фахівці Міністерства освіти і науки України спільно з Британською Радою та Кембриджським Університетом (Cambridge University Press та Cambridge Assessment English).

Перша частина навчальної програми – очні тренінги вже відбулися в усіх областях України, а дистанційний курс буде відкритим до 1 січня 2019 року. Він є безкоштовним, тож скористатися його ресурсами можуть не тільки педагоги, а й усі охочі.

Також в межах платформи створено окрему закриту сторінку для методистів, де вони зможуть перевірити автентичність документа, виданого вчителю після завершення навчання.

Розробники платформи передбачили окремий розділ для батьків школярів, у якому розміщені посилання на корисні навчальні матеріали. Вони мають зробити вивчення англійської мови цікавим для дитини, а також подадуть багато ідей для навчання у формі гри  – через пісні, театральні вистави або читання книжок. У цьому розділі також можна знайти посилання на мобільні додатки, які сприятимуть вивченню англійської.