Прес-центр6 грудня 2017, 14:12

Відшкодування втрат майже на 10 мільйонів гривень забезпечили аудитори Луганщини за 11 місяців 2017 року

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області впродовж січня – листопада забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 9,8 млн гривень.

До правоохоронних органів державні аудитори передали 15 матеріалів, за  якими правоохоронці розпочали шість досудових розслідувань, вручили три письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. 

За вчинені фінансові порушення 32 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, ще два – до  матеріальної.

У трьох випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано зупинення операцій із бюджетними коштами, в одному випадку об’єкту контролю зменшено бюджетних призначень на суму 34,78 тис. гривень.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади й місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли два управлінські рішення та врахували 25 пропозицій за підсумками державних фінансових аудитів.