Прес-центр27 cічня 2020, 16:01

Вісім нагород привезли самбісти Луганщини зі Всеукраїнських змагань

У місті Суми відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку.

Загалом за медалі всеукраїнських змагань боролись майже півтисячі спортсменів з 23 регіонів України, до яких долучились і представники Луганської області.

Так, за результатами боротьби самбісти Луганщини вибороли три золота, три срібла та дві бронзи.

Чемпіонками у своїх вагових категоріях у спортивному самбо стали: Ірина Іващук (в/к 70 кг) та Маргарита Птушка (в/к 75 кг),  Мирослава Савчеко (в/к 44 кг).

Срібло у спортивному самбо завоювала Маргарита Птушка (в/к 72 кг); у бойовому – Владислав Чабан (в/к 62 кг) та Микита Зубков (в/к 68 кг).

Бронзу всеукраїнської першості у бойовому самбо вибороли: Микита Зубков  (в/к 65 кг); у спортивному –  Олексій Шевченко (в/к 81 кг).