Прес-центр24 липня 2019, 14:07

Вісім нагород та третє загальнокомандне місце вибороли важкоатлети області на всеукраїнській першості

З 14 по 19 липня у Хмельницькій області (м. Городок) відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.

На змаганнях була представлена і Луганщина. Так, за результатами наші спортсмени завоювали вісім нагород різного ґатунку, а у загальнокомандному заліку команда чоловіків посіла третє місце.

Так, серед дівчат у відповідних вагових категоріях нагороди завоювали:

• вагова категорія 45 кг: Лєванзова Надія (Кандидат у майстри спорту України) – ІІІ місце, сума двоборства 109 кг;
  • вагова категорія 49 кг: Буднікова Тетяна (Майстер спорту України) – ІІІ місце, сума двоборства 143 кг; Тетяна також встановила рекорд України серед спортсменок до 20 років в поштовху – 82 кг;
  • вагова категорія 55 кг: Івженко Ольга (Майстер спорту України) – ІІ місце, сума двоборства 162 кг;

Крім цього, у ваговій категорії 76 кг Андріященко Тетяна (Кандидат у майстри спорту України) виконала норматив Майстра спорту України.

Серед чоловіків відзначились:

• у ваговій категорії 67 кг: Курдюков Дмитро (Майстер спорту України) – ІІ місце, сума двоборства 257 кг;
  • у ваговій категорії 73 кг: Шкурський Олексій (Майстер спорту України) – І місце, сума двоборства 286 кг; Сергєєв Віталій (Майстер спорту України) – ІІ місце, сума двоборства 285 кг;
  • у ваговій категорії 89 кг: Кожакін Руслан (Майстер спорту України) – І місце, сума двоборства 350 кг;
  • у ваговій категорії 102 кг: Бурячек Богдан (Майстер спорту України) – ІІІ місце, сума двоборства 351 кг.

Також у ваговій категорії 61 кг Лєванзов Марк (Кандидат у майстри спорту України), посівши 4 місце (сума двоборства 221 кг), встановив рекорд України до 15 років в ривку – 96 кг та в сумі – 221 кг.