Прес-центр21 серпня 2018, 12:08

Внутрішньо переміщені особи можуть отримати грант на 30 тис. гривень

Норвезька рада у справах біженців (NRC) за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії розпочинає програму підтримки самозайнятості та мікро-підприємництва в Луганській області. Зокрема, у містах Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна, Лисичанськ та Станично-Луганському районі.

Мета – допомога сім’ям, постраждалим в результаті конфлікту, підвищення їх рівня життєзабезпечення.

У рамках реалізації Програми NRC на конкурсній основі, враховуючи якість поданих проектів та відповідно до критеріїв соціальної незахищеності заявників, відбере отримувачів грантів.

Участь у Програмі можуть взяти:

внутрішньо переміщені особи (ВПО);

місцеві жителі, які втратили роботу або джерело доходу у зв’язку з конфліктом;

діючі підприємці, з числа ВПО та місцевого населення, чий бізнес перебуває у процесі відновлення, розширення, та які збираються створювати нові робочі місця.

Пріоритет буде надаватися мешканцям населених пунктів, що знаходяться в безпосередній близькості до лінії розмежування.

Грант у сумі до 30 000 грн надаватиметься для створення, відновлення або розвитку мікро-бізнесу (зокрема, створення робочих місць).

Планується проведення ряду підготовчих семінарів для осіб вищезазначених категорій, які планують започаткувати власну справу.

Інформацію щодо участі у конкурсі та семінарах можна отримати, зателефонувавши на «гарячу» лінію Норвезької ради у справах біженців (0800 302 007).

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку за посиланням: https://ee.humanitarianresponse.info/x/#5IRevRYB  або звернувшись на електронну адресу: ua.agrogrant@nrc.no.

Заявки та проекти приймаються до 24:00 9 вересня 2018 року.