Прес-центр14 жовтня 2020, 10:10

Вони були янголами-охоронцями для наших воїнів, – Сергій Гайдай на відкритті меморіалу загиблим військовим медикам

У День захисника України, 14 жовтня, на території 59-го військового мобільного госпіталю в Сєвєродонецьку відкрили меморіальний знак медичним працівникам, які загинули під час бойових дій.

На меморіалі зазначені прізвища 73 військових медиків Збройних Сил України, які віддали свої життя, виконуючи військовий обов’язок в зоні проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил з 2014 по 2020 роки.

«Вони були янголами-охоронцями для наших військових, рятували їх життя, та так сталося, що під час виконання завдань, віддали свої. Хочу подякувати батькам цих хлопців та дівчат, медичних працівників, – вони народили і виховали Героїв України. Упевнений, що багато українських воїнів завжди будуть вдячні цим лікарям. Слава Україні!» – наголосив голова обласної держадміністрації Сергій Гайдай під час відкриття меморіального знака.

До заходу також долучилися заступник командувача Медичних Сил ЗСУ полковник медичної служби Сергій Халік, керівник військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Олександр Стрюк та начальник госпіталю полковник Андрій Телефанко.

Рішення щодо створення меморіалу пам’яті на території військової частини А0206, єдиного лікувального закладу Збройних Сил України на території нашої області, раніше підтримав очільник Луганщини Сергій Гайдай та перерахував для реалізації проєкту власні кошти.

Крім того, сьогодні зранку голова облдержадміністрації Сергій Гайдай узяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника генерал-майору Національної Гвардії України Олександру Радієвському в Сєвєродонецьку.  

Пам’ять загиблих захисників України присутні вшанували хвилиною мовчання.