Прес-центр21 вересня 2020, 11:09

Впроваджено нову програму для консультантів у сфері експорту

Впроваджено нову програму для консультантів у сфері експорту

Офіс з Просування Експорту запускає нову БЕЗКОШТОВНУ освітню програму для консультантів в області експорту – Train the Trainers!
Даний 6-ти місячний навчальний курс послугує чудовим стартом для консультантів-початківців у експорті, або ж допоможе розвинути вже наявні навички у спеціалістів з досвідом. До навчання запрошуються команди із 5 осіб, представники державного та приватного секторів. Якщо ж не зібралася команда – не біда: подавайте персональну заявку, ми знайдемо для Вас особисту dream team!

Що включає програма навчання:
- 7 освітніх модулів, яку прокачають Ваші навички в експортній та консультаційній діяльності;
- 12 онлайн-сесій з менторами та експертами програми з індивідуальними консультаціями для кожної команди;
- 6 дводенних інтенсивів за участю міжнародних експертів з Естонії, Великої Британії, Німеччини та Фінляндії, де Ви отримаєте максимум у доступному форматі;
- сертифікат міжнародного зразка за результатами навчання та успішного проходження курсу;
- бонуси та подарунки командам-переможцям, що визначатимуться після кожного модулю.

Реєструйтеся вже сьогодні: https://goo.su/1xhj

Деталі про особливості програми, а також умови участі Ви можете знайти за посиланням: https://epo.org.ua/education/train-the-trainers/
____
Програма фінансується Державним департаментом США (Emerging Donors Challenge Program Round Seven), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проєкт з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги). Учасники не сплачують жодних внесків за участь у програмі, лише покривають логістичні витрати.