Прес-центр20 червня 2022, 11:06

Вступ-2022: розширено перелік міст складання НМТ у Німеччині

На першому етапі своє бажання проходити тестування під час основної сесії НМТ у тимчасових екзаменаційних центрах, створених у Німеччині, підтвердили 7304 потенційні учасники, з них  із запропонованого тоді переліку міст 3986 осіб вибрали Берлін,  3318 – Мюнхен. 

Перелік закордонних міст, запропонований для потенційних учасників НМТ,  не є остаточним, адже перемовини з деякими країнами ще тривають. Так, наприклад, у Німеччині відбулося суттєве розширення переліку міст, де можна пройти тестування. 

Університети Німеччини, а також одна некомерційна організація погодилися надати свої приміщення й обладнання та допомогти з пошуком фахівців для проведення національного мультипредментного тесту для українських вступників, які вимушено перебувають у цій країні.  Партнери, які забезпечуватимуть оцінювання в Німеччині:

- Гамбурзький університет (м. Гамбург); 
- Кельнський університет (м. Кельн);
- Лейпцизький університет (м. Лейпциг);
- Культурний центр “GOROD” (м. Мюнхен); 
- Університет Гете (м. Франкфурт); 
- Університет Гумбольдта, Вільний університет, Технічний університет (м. Берлін).

Зважте на таке: в основну сесію учасники матимуть змогу пройти НМТ в тимчасових екзаменаційних центрах, створених в установах Мюнхена, Гамбурга, Кельна, Лейпцига та Франкфурта, а в додаткову сесію – в університетах Берліна. 

Тож якщо ви наразі перебуваєте в Берліні або поблизу нього, зможе пройти тест у цьому місті в додаткову сесію НМТ. Для цього потрібно пропустити етап підтвердження участі в НМТ з 20 червня до 07 липня, натомість пройти два етапи підтвердження участі в додатковій сесії: із 8 до 18 липня, а також з 1 до 10 серпня.  

Якщо ви не хочете очікувати і маєте можливість поїхати до Гамбурга, Кельна, Лейпцига, Мюнхена або Франкфурта —  з 20 червня до 07 липня виберіть це місто на своїй Інформаційній сторінці.