Прес-центр10 березня 2017, 16:03

Якість питної води Луганщини на контролі облдержадміністрації

Сьогодні, 10 березня, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Володимира Гуца відбулось засідання робочої групи з розгляду питань щодо сталого забезпечення населення регіону якісною питною водою.

 

Станом на 1 січня протяжність водопровідних мереж складає 2303,9 км, з них старих та підлягаючих ремонту 1282,13 км або 55,6 %. Протяжність каналізаційних мереж складає 880,1 км, з них ветхих та підлягаючих ремонту 489,5 км або 55,6 %.

 

Для підвищення ефективності роботи у системах водопостачання і водовідведення Луганської області необхідно виконати наступний ряд заходів: підвищити якість послуг водопостачання та розширення охоплення населення водопостачанням; збільшити ефективність використання матеріальних та енергетичних ресурсів, енергозбереження; підвищити надійність роботи систем водопостачання; підвищити якість послуг водовідведення та розширення охоплення населення послугою та підвищити ефективності управління та експлуатації систем водопостачання та водовідведення.

 

На засіданні робочої групи у присутності спеціалістів водогосподарського комплексу, науковців ДП «Науково-дослідного та конструкторсько-технологічного інституту міського господарства» (м. Київ) презентовано та обговорено проект змін до «Регіональної програми «Питна вода Луганщини» на 2006-2020 роки», фінансову модель забезпечення реалізації заходів щодо розвитку систем водопостачання та водовідведення Луганської області.

 

Ефективне вирішення комплексу питань, пов'язаних із забезпечення населення області якісною питною водою та сталим водовідведенням можливе лише шляхом розроблення та подальшої реалізації заходів, визначених Регіональною програмою «Питна вода Луганщини».