Прес-центр27 грудня 2017, 14:12

Юрій Гарбуз привітав працівників облдержадміністрації зі святами

Сьогодні, 27 грудня, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз привітав співробітників облдержадміністрації з нагоди новорічних та різдвяних свят.

«Минулоріч, як і сьогодні, кожен з нас визначав цілі і завдання на рік, що настає. Про мою мрію, мабуть, знають усі – це мир на Луганщині. З часом вона тільки посилилася і сформувалася у мету.

Тож, наше спільне завдання – зробити все залежне для скорішого досягнення миру на рідній землі. Бажаю кожному з вас довіри, підтримки, поваги колег та впевненості у реалізації спільної справи. Не сумніваюся, що ми станемо ще більш дружньою командою і досягнемо розвитку Луганщини заради майбутнього – наших дітей», – наголосив він, привітавши з Новим роком та Різдвом Христовим усіх жителів області.

Разом із поздоровленнями очільника області присутні отримали державні нагороди та обласні відзнаки. Так, Орденом княгині Ольги III ступеня нагороджена директор Державного архіву Луганської області Катерина Безгинська.

Почесні грамоти Кабінету Міністрів України вручені керівнику апарату облдержадміністрації Ірині Калініній за багаторічну сумлінну працю, високі професійні досягнення та активну громадянську позицію, заступнику голови облдержадміністрації Юрію Клименку за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку інфраструктури телерадіомовлення регіону та введення в експлуатацію радіотелевізійної вежі в Новоайдарському районі.

За вагомий особистий внесок у розвиток української культури і мистецтва, збереження та примноження культурної спадщини, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм грамоту Верховної Ради України отримала начальник відділу управління культури, національностей та релігій Людмила Румега.

За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі національної освіти і науки, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, сумлінну працю та високий професіоналізм нагороджена заступник директора Департаменту – начальник управління Департаменту освіти та науки Тетяна Ткачова.

Багато працівників облдержадміністрації відзначені Почесними грамотами та Листами подяки ОДА.

Також для присутніх підготували свої музичні подарунки хор викладачів та студентів Сєвєродонецького обласного музичного училища імені Сергія Прокоф'єва, тріо Луганської обласної філармонії та учасник всеукраїнських шоу-проектів «Голос країни» та «Х-Фактор» Сергій Юрченко.