Прес-центр28 серпня 2022, 08:08

За шістьма напрямками росіяни вчора відступили, окупаційній владі Лисичанська не актуальний розвиток шахт та НПЗ – на роботу беруть чиновників та банкірів

Масований обстріл населених пунктів та укріплень українських військових на межі двох областей противник не припиняє ані на день.

Основні зусилля зосередив на Бахмутському напрямку, куди і намагається прорватися із декількох міст та сіл Луганщини, – повідомив Сергій Гайдай, очільник регіону, 28 серпня зранку.

«Вчора росіяни хотіли пробити оборону ЗСУ у шістьох різних місцях. Двічі організовували штурм за підтримки авіації. Втім, нашим військовим вдалося зупинити кожен із цих наступів і відкинути ворога. Уточнену інформацію про втрати, як завжди, дізнаємося через декілька годин», – сказав начальник Луганської обласної військової адміністрації.

Загалом літаки окупантів завдали авіаударів поблизу чотирьох населених пунктів.

Лише за ніч, що минула, 17 разів зафіксовані артилерійські обстріли з боку росіян.

У п’ятьох випадках вони використовували установки залпового вогню. Чотири рази до атак долучалися танки.

«Сьогодні зазвичай вітають шахтарів, але не в Лисичанську, – додав Сергій Гайдай, інформуючи про події в захоплених містах Луганщини. – Окупаційній владі не цікаве відновлення та подальший розвиток шахт та нафтопереробного заводу, потрібен лише адмінресурс. Тому і пропонують оплачувану роботу для чиновників, юристів, банкірів, економістів, бухгалтерів. Із робочих спеціальностей в місті актуальні водії і будівельники. Росіяни вже визначилися із майбутнім вугледобувної галузі на захоплених у 2014 році територіях, де майже всіх шахтарів відрядили на фронт. Скоріш за все, таке майбутнє чекає й Лисичанськ».