Прес-центр7 вересня 2021, 09:09

Запрошуємо мікро-, малі та середні підприємства області взяти участь бізнес-виставці «Схід-Експо 2021»

Проведення виставки заплановано на 28-29 вересня 2021 року у місті Київ («Палац Спорту», Спортивна Площа, 1).

Однак залежно від погіршення епідеміологічної ситуації в країні та у разі посилення карантинних заходів, організатори зберігають за собою право перенести виставку на інші дати.

Організаторами виступили ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру спільно  з  Луганською  обласною  державною  адміністрацією за фінансової підтримки Європейського Союзу, уряду Данії та Посольства США в Україні.

«Схід-Експо 2021» проводитиметься задля розширення ринків збуту, встановлення нових ділових зв’язків та отримання конкурентних переваг учасниками події.

Усі зацікавлені сторони мають змогу взяти участь у тематичних дискусіях, удосконалити свої знання про бізнес-процеси на регіональному й національному рівнях та дізнаються про експортні можливості до ЄС та інших країн світу. Цей захід для тих, хто прагне та готовий вивести свою компанію на новий рівень.

У рамках «Схід-Експо 2021» відбудеться ярмарок, де всі учасники виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам. Ярмарок рекламуватиметься окремо задля залучення до заходу якомога більшої кількості киян та гостей міста. Передбачена й онлайн-трансляція на сторінці ПРООН у Facebook, YouTube та на сайті заходу.

Участь у «Схід-Експо 2021» для підприємств є безкоштовною. Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе всі витрати щодо оренди виставкової зали, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання та продукції, організації B2B-перемовин, створення каталогу учасників та рекламної кампанії заходу.

Можливі формати участі:

1.Підприємство бере участь у заході, виставляє свою продукцію у виставковому модулі (2х2/2х3 метри), надає інформацію для каталогу та сайту виставки, бере участь у B2B-перемовинах.

2.Підприємство надає інформацію для каталогу виставки та приймає участь у B2B-перемовинах.

3.Підприємство лише бере участь у B2B-перемовинах.

4.Підприємство лише надає інформацію для каталогу виставки.

5.Підприємство бере участь в онлайн-виставці на сайті (окремо, або в комбінації з іншими форматами участі).

Реєстрація підприємців для участі у «Схід-Експо 2021» можлива за посиланням https://cutt.ly/UWIZsGw

Щоб надати інформацію для каталогу та сайту виставки треба заповнити форму за посиланням  https://cutt.ly/TWIZEVA

Контактні особи для підприємств:

Володимир Іщенко, координатор напряму в Луганській області, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, 066 766 9585, volodymyr.ishchenko@undp.org;
Оксана Горбатенко, головний спеціаліст відділу інвестиційної та виставкової діяльності Департаменту економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської обласної державної адміністрації, 050 569 0153, vistur@ukr.net.